Служба головного інженера:
Головний інженер:
Павлентій Петро Тадейович
Головний інженер
Здійснює керівництво експлуатаційно-технічним відділом і відділом проектно-кошторисної документації та технічного нагляду.
Забезпечує ефективність проектних рішень, своєчасну і якісну підготовку, технічну експлуатацію, ремонт і модернізацію устаткування, будівель та споруд.
Здійснює контроль за додержанням проектної, конструкторської і технологічної дисципліни, вимог органів державного нагляду.
Забезпечує своєчасну підготовку технічної документації (креслень, специфікацій, технічних умов, технологічних карт та іншої документації ).
Укладає з науково-дослідними, проектними, конструкторськими та технологічними установами, договори щодо проектів капітальних ремонтів, реконструкції, реставрації та будівництва Університету, його підрозділів, оновлення і модернізації устаткування, організовує розгляд і впровадження проектів технічного переобладнання, які розроблені сторонніми організаціями.
Впроваджує програми енергозбереження, енергоефективності та економічного використання енергоресурсів.
Освіта вища (інженер-механік будівельної індустрії)
Відділи головного інженера:
Служба головного механіка:
Чорній Юрій Васильович
Головний механік |
Гакало Роман Павлович
Інженер |
Кібенко Сергій Іванович
Інженер |
Тарнопольський Ігор Валерійович
Інженер |
Дзьоба Петро Ярославович
Інженер |
Новіцька Інна Дмитрівна
Інженер |
Дзьоба Софія Петрівна
Технік |
Сиракуза Ніна Константинівна
Секретар |
Служба головного енергетика:
Цвігун Сергій Вікторович
Головний енергетик
Здійснює контроль за виконанням робіт служби, забезпечує надійну і безпечну роботу електроустановок та ліфтів, розробляє і впроваджує заходи по економії електроенергії, забезпечує своєчасну заміну застарілого обладнання на нове та подає пропозиції щодо впровадження нової техніки в електрогосподарство , організовує та проводить навчання, інструктаж і періодичну перевірку знань підпорядкованого персоналу, забезпечує наявність і своєчасну повірку захисних засобів, приладів обліку електричної енергії, перевірку опору заземлення та опору ізоляції на об’єктах Університету, забезпечує своєчасне виконання приписів державних інспекцій, здійснює контроль за якісним виконанням аварійних і ремонтних робіт. Освіта вища ( інженер – електрик )
Хадай Оксана Тарасівна
Інженер II категорії |
Грущинський Михайло Григорович
Технік I категорії |
Будзар Олександра Іванівна
Ліфтер |
Бетьямер Марк Германовия
Ліфтер |
Константінов Юрій Іванович
Електромонтер |
Відділ проектно-кошторисної документації та технічного нагляду:
Служба технічного нагляду та технічної документації:
Ґеник Володимир Дмитрович
Провідний інженер |
Ціхоляз Роман Йосифович
Провідний інженер |
Колач Роман Богданович
Інженер-будівельник |
Вовк Михайло Степанович
Інженер |
Кость Богдана Богданівна
Діловод |
Служба проектно-кошторисної документації:
Сокульська Надія Михайлівна
Провідний фахівець |
Яцишинець Мирослава Миколаївна
Інженер 1 кат. |
Мерва Галина Миколаївна
Інженер 1 кат. |
Гудзик Тетяна Дмитрівна
Інженер |
Газда Ганна Богданівна
Головний архітектор проекту (за сумісництвом) |
Малахов Олег Володимирович
Інженер (за сумісництвом) |
Луцький Генадій Олександрович
Інженер (за сумісництвом) |
Медянцева Олена Євгенівна
Інженер (за сумісництвом) |
Інші відділи:
Відділ постачання:
Дух Назар Богданович
Начальник
Відповідальна за роботу відділу постачання в цілому, здійснює допорогові закупівлі товарів, робіт та послуг. Освіта вища.
Барандій Іванна Вячеславівна
Провідний спеціаліст |
Нич Наталія Анатоліївна
Завскладом |
Випих Наталія Сергіївна
Товарознавець |
|
Тиндик О. Б.
Спеціаліст ІІ категорії |
Ремонтно-будівельний відділ:
Попович Сергій Іванович
Провідний інженер |
Ярема Юрій Васильович
Виконроб |
Панчак Ірина Зіновіївна
Технік |
Транспортний відділ:
Юшкевич Юрій Юрійович
Старший механік(керівник відділу) |
Мельник Ярослав Леонідович
слюсар |
Відділ з питань пожежної безпеки та цивільного захисту:
Онисько Орест Степанович
Начальник |
Лесюк Михайло Ярославович
провідний інженер |
Продай Тетяна Миколаївна
Інженер 1 категорії |
Дячишин Наталія Дмитрівнаінженер I категорії |
Відділ сторожової охорони:
Ільків Тарас Богданович
Начальник |
Кочайдовський Михайло Казимирович
Заступник начальника |
Служба обслуговування господарського відділу:
Мороз Володимир Павлович
Начальник
Проводить нагляд за матеріально-технічним станом аудиторного та лабораторного фонду, координує роботу по усуненню поточних поломок, недоліків, які перешкоджають роботі Університету. Укладає угоди щодо послуг з вивезення та утилізації ТПВ, з профілактичних робіт по дезінфекції навчальних корпусів та приміщень гуртожитків, відповідає за наявність миючих та дезінфікуючих засобів, засобів гігієни, інструменту та господарського інвентаря. Координує роботу працівників служби при підготовці корпусів для проведення конференцій, форумів, виставок, роботи приймальної комісії тощо.
Андрусейко Богдан Ярославович
Комендант навчального корпусу на |
Балагуш Роман Володимирович
комендант навчального корпусу на |
Беднарський Віктор Романович
комендант навчального корпусу на |
Бортнікова Людмила Іванівна
комендант навчального корпусу на |
Вербинська Олександра Сильвестрівна
комендант навчального корпусу на |
Вічурка Мирослав Іванович
комендант навчального корпусу на |
Виздрик Надія Іванівна
комендант навчального корпусу на |
Мужик Галина Олександрівна
комендант навчального корпусу на |
Грицик Володимир Васильович
комендант навчального корпусу на |
Закорчемний Богдан Степанович
комендант навчального корпусу на |
Лапінська Катерина Василівна
комендант навчального корпусу на |
Левицький Богдан Семенович
комендант навчального корпусу на |
Фалатюк Галина Степанівна
комендант головного корпусу на |
Беднарська Ольга Михайлівна
комендант навчального корпусу на |
Нефедова Наталія Борисівна
комендант навчального корпусу на |
Налепа Володимир Антонович
комендант навчального корпусу на |